Goed om te weten

Nog vragen in uw hoofd? Wij helpen u op weg!

Klik op het onderwerp en krijg meer informatie.

Bij uw reservatie ontvang je een bestelbon. Iedere inschrijving gaat gepaard met de betaling van een voorschot. De uiterste datum staat vermeld op uw bestelbon – binnen de 14 dagen. Uw voorschotbetaling geldt als bevestiging van uw reservatie en als akkoord van de verstrekte wettelijk voorgeschreven standaardinformatie. Carolus PremiumTours behoudt zich het recht om uw dossier te annuleren bij niet-naleving van deze voorwaarden.

We sturen u ongeveer 6 weken voor uw afreis een betalingsuitnodiging voor het saldobedrag. Ten laatste 4 weken voor het vertrek moet het saldo volledig vereffend zijn.

De vereiste reisdocumenten worden u 2 weken voor afreis toegestuurd. Hierop kunt u uw vertrekuur aflezen, alsook de laatste nuttige gegevens voor vertrek. We staan vanzelfsprekend te allen tijde ter beschikking voor meer informatie en vrijblijvend advies.

Bij vertrek dient u in regel te zijn met de vereiste reisformaliteiten van het land van herkomst en het land van bestemming. Vergeet dan zeker niet de formaliteiten van uw gekozen reisbestemming te checken en tijdig de nodige documenten aan te vragen. De meest recente informatie kunt u vinden op  www.diplomatie.be .

U zult in de toekomst al uw documenten via e-mail ontvangen. Uw mailadres niet doorgegeven? Bezorg het ons dan snel! Geen nood: indien u geen e-mailadres hebt, ontvang u uw documenten per post.

Vanaf heden kunt u uw documenten dus ook eenvoudig opvragen via onze website:

  1. Surf naar onze website www.premiumtours.be
  2. Klik bovenaan op 'mijn carolus'
  3. Geef uw PO nr in (boekingsnummer eerste 6 cijfers)
  4. Geef voor- en achternaam in van de hoofdboeker

Via deze weg kunt u tevens uw saldobetaling overmaken.

DIËTEN/ALLERGIEËN

Hebt u speciale dieetwensen of allergieën? Gelieve deze bij uw boeking door te geven, zodat wij ervoor kunnen zorgen dat de bestemming hiervan op de hoogte is.

Tenzij anders vermeld, zijn inkomgelden volgens programma inbegrepen. Daarom houden wij per reis een actueel overzicht bij van alle inkomgelden op onze website  www.premiumtours.be  -  www.cocon.be  en zijn de inkomgelden ter inzage in onze reiskantoren. Geen onaangename verrassingen voor vertrek!

Om de start van uw reis vlot te laten verlopen, vragen wij u rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • 1 Reiskoffer per persoon
  • 1 Handbagage (let op: een te grote handbagage gaat altijd ten koste van uw zitcomfort)

Geen probleem! We houden regelmatig een korte stop. In onze autocars geldt een algemeen rookverbod.